Фінансовий менеджер

Благодійний фонд "Сміливі" - організація з відновлення міст і сіл України, постраждалих від російської окупації. Залучаючи професійних архітекторів та будівельників, Фонд відбудовує соціальні установи у громадах: школи, садочки, медзаклади, бібіліотеки, будинки культури тощо. Крім того, у рамках нашої ініціативи “Сміливі Відновлювати” з травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України та світу, які розбирали завали, ремонтували сотні приватних будинків у Київській, Харківській, Чернігівській та Херсонській областях. 

ОБОВ’ЯЗКИ

Управління фінансами Фонду1. Управління фінансовою інфраструктурою організації: процесами фінансового менеджменту, закупівель, обліку та звітності2. Складання планового та фактичного кошторису Фонду.3. Ведення поточної фінансової документації.4. Складання Протоколів та Рішень щодо фінансових питань, які ухвалюються в Фонді.5. Контроль та перевірка всіх видів діяльності, пов’язаних з фінансами.6. Повний супровід роботи тендерного спеціаліста та закупівель, згідно існуючих Політик.7. Виявлення потенційних ризиків та їх усунення8. Розуміння роботи бухгалтерської системи. (Повна взаємодія з бухгалтером)9. Управління банківськими операціями з іноземною валютою.10. Розуміння та дотримання всіх Політик, які затверджені в Фонді. (Внесення змін в політики). Впровадження нових процесів та контроль їхньої ефективності
Управління фінансування проєктів:1. Контроль, подання та затвердження форм на оплату платежів у рамках проєктів.2. Контроль та планування витрат згідно бюджетів проєктів.3. Комунікація усіх фінансових питань з керівництвом проєктів4. Підготовка, складання та подання фінансової звітності для донорів.5. Підготовка бюджету, участі у написанні проєктних заявок.6. Укладання договорів з контрагентами проєктів.7. Комунікація з донорами в рамках проєкту (Складання листів про релокацію коштів, тощо).8. Супровід аудиторської перевірки проєктів.9. Керування та реалізація проектів відповідно до стратегій, пропозицій та планів.

Обовʼязкові вимоги

• Вища освіта (фінанси, економіка, бухгалтерський облік та аудит)
• Досвід роботи від 2 років фінансовим менеджером
• Просунутий користувач Excel
• Англійська на рівні B2 (upper intermediate)
• досвід роботи в громадському секторі буде перевагою
• Повага до дедлайнів, системність у роботі

Умови роботи

• робота в м. Київ
• повна зайнятість

Ми пропонуємо

- потужну надихаючу команду- конкурентну винагороду за ефективну роботу- професійний та особистий розвиток- офіс на Подолі, біля м.Контрактова площа.

Надсилай своє CV та короткий супровідний лист з зазначенням очікуваної винагороди із темою «Фінансовий менеджер/ка» на пошту au.gro.evarb%40vc

Made with