ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС на закупівлю «Консультаційні послуги з розробки та супроводу CRM-системи»
15.07.2023

БО БФ «СМІЛИВІ» створено у 2022 році.Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд оголошує конкурс на консультанта з розробки та супроводу CRM-системи.
Звертаємось до Консультантів, які прагнуть надавати свої послуги саме нашому Фонду!Якщо ви володієте такими навичками, тоді Вам точно до нас!
Системність та високий рівень особистої відповідальності;Грамотне усне та письмове мовлення українською;
Бажано знання англійської мови на рівні B1;
Досвід роботи з благодійними організаціями;
Вміння працювати в режимі багатозадачності;
Системний підхід до роботи.
Що потрібно робити?
Створювати та доопрацьовувати CRM-системи;
Виявляти та усувати помилки в CRM-системах;
Модерувати CRM-системи;
Контролювати та надавати доступ для користувачів у рамках проєкту GIZ: UDU/U-LEAD;Заповнювати інформацію про промодеровані запити в CRM для подальшого виконання в рамках проєкту GIZ: UDU/U-LEAD.

Cвою фінансову пропозицію та CV надсилайте на пошту: au.gro.evarb%40vc
Контактна особа: Селик Віталій, +380 677757399

Made with