ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРУ
ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ОДНОРАЗОВОГО ДОГОВОРУ НА ПРОВЕДЕННЯ
РЕМОНТНИХ (БУДІВЕЛЬНИХ) РОБІТ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ
01.09.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.

Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення.
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 12-ти навчальних закладів у Харківській, Чернігівській та Київській областях. Всі ці школи постраждали від російського вторгнення та окупації.
Цей тендер є гуманітарним проєктом Фонду в рамках програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» за фінансової підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії.
Фонд має намір відновити до стану, придатного для експлуатації за цільовим призначенням, пошкоджені заклади освіти у Київській та Чернігівській областях, а саме: Кухарський ліцей Іванківської селищної ради Вишгородський район, с. Кухарі, вул. Лесі Українки, 1 (лот1), Маковищанську гімназію Макарівської селищної ради (Бучанський район, село Маковище, вул. Центральна, 46 Б (лот2), Дорогинський ліцей. Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, с. Дорогинка, вул. Набережна, (лот 4), Новобиківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Новобасанської сільської ради Чернігівської області. Україна, 17452, Чернігівська область, Ніжинський район, село Новий Биків, вулиця Шевченка, будинок 1 (лот 5); Шаповалівська загальноосвітня школа I-III ступенів Борзнянської міської ради Чернігівської області - Україна, 16430, Чернігівська обл., Борзнянський р-н, село Шаповалівка, вул.Свято-Миколаївська, будинок 9 (лот 6).
Фонд запрошує кваліфіковані юридичні особи та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору (ів) для надання послуг з відновлення/проведення поточного ремонту вказаних навчальних закладів.
Важливо: лоти мають специфічну нумерацію: 1, 2, 4, 5, 6.Поточний ремонт лотів включає виконання будівельних робіт/послуг та придбання будівельних матеріалів виконавцями послуг за рахунок коштів Фонду (в подальшому для зручності - «Будівельні послуги»):Фонд проведе оцінку для кожного Лота окремо. Зацікавлені учасники тендеру можуть подати заявку на будь-який ЛОТ або на всі ЛОТи.
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПРОЄКТИ ДОГОВОРІВ, ДОДАТКИ: https://drive.google.com/drive/folders/1ii8Af-ZwhIUyyn5N-TgRkuH8vCi4Jyqp?usp=sharingТермін надання послуги: 2 місяці, але не довше 31.12.2023 року
Послуга має включати:Поточний ремонт лотів включає виконання будівельних робіт/послугПридбання будівельних матеріалів
Ваша пропозиція повинна містити наступні два пакети документів:- Технічна пропозиція.- Фінансова пропозиція.
Наступні додатки є невід’ємною частиною запиту на оголошений тендер:Додаток А: Технічне завдання (ТЗ);Додаток В лот 1: Відомість обсягів робіт;Додаток В лот 2: Відомість обсягів робіт;Додаток В лот 4: Відомість обсягів робіт;Додаток B Лот 5: Відомість обсягів робіт;Додаток B Лот 6: Відомість обсягів робіт;Додаток С: Реєстраційна форма постачальника.Додаток D: Кодекс постачальника
Методика технічної оцінки пропозицій (наведена у цій пропозиції).Форма фінансової пропозиції по кожному з лотів (готується учасниками);Загальні умови контракту на Будівельні послуги (наведено у пропозиції та ТЗ).Порядок документального оформлення результатів Будівельних послуг. (визначається договором з підрядником).
Свої пропозиції, а також питання щодо оголошеного тендеру просимо надсилати на електронну адресу: au.gro.evarb%40rednet 
Тендерні пропозиції необхідно надсилати електронною поштою на адресу: au.gro.evarb%40rednet або вручати БО БФ «СМІЛИВІ» у паперовій формі за адресою: вул. Г. Сковороди, 6, м. Київ у скриньку «Для тендерних пропозицій», що міститься в холі. Час роботи з 10-00 до 18-00 крім суботи та неділі до 11.09.2023 року до 23:59.
Вимоги до виконавців щодо подання документації:Копія свідоцтва про реєстрацію в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.Документ(и) про реєстрацію особи в податковій службі України.Прийняття умов договору з фондом на Будівельні послуги на умовах Фонду.Прийняття Кодексу постачальників.Прийняття умов оплати Фонду.Подання балансів за 2020 – 2022 рр. з чітким зазначенням обороту компанії за ці роки.

Заповнення реєстраційної форми постачальника.
Контактна особа: au.gro.evarb%40kyles Віталій Селик 0677757399

Made with