ЗАПИТ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇДЛЯ УКЛАДЕННЯ ОДНОРАЗОВОГО ДОГОВОРУ НА ПРОВЕДЕННЯРЕМОНТНИХ (БУДІВЕЛЬНИХ) РОБІТ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ (закупівля матеріалів), 01.08.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.
ВИМОГИФонд запрошує кваліфіковані компанії, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору (ів) для надання послуг з закупівлі матеріалів (для зручності – в подальшому – Матеріали) у освітніх закладах, що розміщені у Київській, Чернігівській та Харківській областях і які проходять окремими лотами (за освітнім закладом за місцем його розташування).Матеріали закуповуються у постачальників матеріалів для здійснення підрядниками, що залучені для проведення поточного ремонту в освітніх закладах (лоти наведені нижче) тих матеріалів, які є необхідними та придбати які сам підрядник не має можливості.
Фонд обере постачальника/постачальників, які запропонують найкращі умови співпраці.Фонд залишає за собою право обрати основного та резервного підрядника/постачальника (або кількох резервних постачальників) у випадку, якщо основний підрядник/постачальник не зможе виконати вимогу замовлення на закупівлю на основі договору та таке замовлення буде скасовано, а нове замовленням на закупівлю буде надано резервному постачальнику для закупівлі всіх або частини матеріалів.
Учасники тендеру мають зберегти запропоновану ціну по 31 грудня 2023 року, але не довше строку дії укладеного з ними договору(ів) - тобто до остаточного завершення робіт і остаточного прийняття фондом робіт.
Інформація про заплановані роботи із закупівлі матеріалів містяться у Додатку A (Технічне завдання).Постачальники матеріалів вправі надати прайси (каталоги з цінами) на матеріали на певну дату та вказати у пропозиції про максимальний рівень націнки за логістичні чи будь-які інші послуги чи витрати постачальника.У випадку постачання матеріалів тільки на певній території у пропозиції слід вказати область.Постачальник матеріалів має здійснити поставку матеріалів на об’єкт (в освітній заклад), та ціна матеріалів має включати всі витрати постачальника.
ПОДАЧА ЗАЯВКИ:Тендерні пропозиції повинні бути подані електронною поштою або подані до офісу БО БФ «СМІЛИВІ»: Київ, вул. Пестеля, 7.Письмові документи мають бути роздруковані та бути чіткими і розбірливим.Тендерні пропозиції необхідно надсилати на наступну електронну пошту: .au.gro.evarb%40rednet Документи мають бути у форматі PDF. (копії документів у форматі PDF можуть, як доповнення, бути включені в Excel або інші формати).
ВАЖЛИВО:Кінцевий термін подання заявок: 07 серпня 2023 – 23:59 за київським часом
Контактна особа: au.gro.evarb%40kyles Віталій Селик 0677757399
Детальнішу інформацію та вимоги щодо подачі заявки на тендер шукайте внизу сторінки.

Made with