ЗАПИТ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ
ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ОДНОРАЗОВОГО ДОГОВОРУ НА ВИКОНАННЯ ОБ'ЄМу РОБІТ ЕЛЕМЕНТІВ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ, 23.08.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.

Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).
З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд реалізує проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 12-ти навчальних закладів у Харківській, Чернігівській та Київській областях. Всі ці школи постраждали від російського вторгнення та окупації. 
Цей тендер є гуманітарним проєктом Фонду в рамках програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» за фінансової підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії.
В рамках проєкту Фонд має намір відновити до стану, придатного для експлуатації за цільовим призначенням, пошкоджені заклади освіти.
Фонд запрошує кваліфіковані компанії, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору (ів) для надання послуг з виконання об’ємів робіт елементів індивідуального виготовлення для чотирьох (4) освітніх закладів.
Лот 1. - надання послуг з виконання об’ємів робіт елементів індивідуального виготовлення для чотирьох (4) освітніх закладів.
Зацікавлені учасники тендеру можуть подати заявку на ЛОТ.
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ МІСТИТЬСЯ ВНИЗУ СТОРІНКИ
Термін надання послуги: до 01.10.2023 року
Послуга має включати:Створення елементів індивідуального виготовлення для:1 об’єкт - Маковище (Маковищанська гімназія - Макарівської селищної ради Бучанського району, Київської області, за місцем знаходження: 08034, Київська область, Бучанський район, село Маковище, вул. Центральна, 46 Б);2 об’єкт - Новий Биків (Нова Басань - Новобиківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Новобасанівської сільської ради Чернігівської області, розташований за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Новий Биків, вул. Шевченка, 1);3 об’єкт - Кухарі (Кухарський ліцей Іванківської селищної ради, с. Кухарі, вул. Лесі Українки, 1);4 об’єкт – Лихачів (Лихачівський ліцей Мринської сільської ради Ніжинського району Чернігівської області).
Придбання потрібних будівельних, дерев’яних та іншого типу матеріалів, необхідних меблів та устаткування.
Ваша пропозиція повинна містити наступні два пакети документів:- Технічна пропозиція.- Фінансова пропозиція.
Наступні додатки є невід’ємною частиною запиту на оголошений тендер:Додаток А: Відомість обсягів робіт;Додаток В: Реєстраційна форма постачальника.Додаток С: Кодекс постачальника
Методика технічної оцінки пропозицій (наведена у цій пропозиції).Форма фінансової пропозиції по Лоту (готується учасниками).Загальні умови контракту на Будівельні послуги (наведено у пропозиції та ТЗ).Порядок документального оформлення результатів Будівельних послуг (визначається договором з підрядником).
Свої пропозиції, а також питання щодо оголошеного тендеру просимо надсилати на електронну адресу: .au.gro.evarb%40rednetТендерні пропозиції необхідно надсилати ТІЛЬКИ електронною поштою на адресу до 28.08.2023 до 23:59.
Вимоги до виконавців щодо подання документації:Документ(и) про реєстрацію підприємства в податковій службі України.Прийняття умов договору з фондом на об‘єм робіт елементів індивідуального виготовлення на умовах Фонду.Прийняття Кодексу постачальників. Прийняття умов оплати Фонду.

Made with