ЗАПИТ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ
ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ОДНОРАЗОВОГО ДОГОВОРУ НА ПРОВЕДЕННЯ
РЕМОНТНИХ (БУДІВЕЛЬНИХ) РОБІТ ДЛЯ ЗАКЛАДу ОСВІТИ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, 10.08.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 12-ти навчальних закладів у Харківській, Чернігівській та Київській областях. Всі ці школи постраждали від російського вторгнення та окупації. 
Цей тендер є гуманітарним проєктом Фонду в рамках програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» за фінансової підтримки Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії.Фонд має намір відновити до стану, придатного для експлуатації за цільовим призначенням, пошкоджений заклад освіти у Чернігівської області, а саме: Мрин. Лихачівський ліцей Мринської сільської ради. Україна, с. Лихачів, вул. Шевченка, 6, Ніжинського району Чернігівської області.
Фонд запрошує кваліфіковані компанії, які зареєстровані в Україні, надати пропозицію з фіксованою ціною для укладення разового договору (ів) для надання послуг з відновлення/проведення поточного ремонту одного (1) освітнього закладу.
Важливо: змінено орієнтовний перелік будівельних послуг за лотом 1.Поточний ремонт лоту включає виконання будівельних робіт/послуг та придбання будівельних матеріалів виконавцями послуг за рахунок коштів Фонду (в подальшому для зручності - «Будівельні послуги»):
Лот 1.Мрин. Лихачівський ліцей Мринської сільської ради. Україна, с. Лихачів, вул. Шевченка, 6, Ніжинського району Чернігівської області.
Зацікавлені учасники тендеру можуть подати заявку на ЛОТ.
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТЕНДЕРНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
ПРОЄКТ ДОГОВОРУ: https://docs.google.com/document/d/1FVwl_1J7BPkMbx2JjFYg2geaNiKF0fpW/edit
ДОДАТКИ А1, В: https://drive.google.com/drive/folders/1bajErfd6tQpv2Kr7TnTpP_faMlTvAslA?usp=sharing
ДОДАТОК В1 (фотофіксація): Мрин: https://drive.google.com/drive/folders/1svNG8WFC2Aer7ybhRAA5Cf6tFr-xOV3s?usp=sharing
Термін надання послуги: 2 місяці, але не довше 01.10.2023 року
Послуга має включати:Поточний ремонт лотів включає виконання будівельних робіт/послугПридбання будівельних матеріалів
Ваша пропозиція повинна містити наступні два пакети документів:- Технічна пропозиція.- Фінансова пропозиція.
Наступні додатки є невід’ємною частиною запиту на оголошений тендер:Додаток А: Технічне завдання (ТЗ);Додаток А1: Відомість обсягів робіт;Додаток B: Проектна схема (з зазначенням приміщень, що підлягають поточному ремонту по кожному з закладів освіти);Додаток B1: Фотофіксація стану об’єкту.Додаток С: Реєстраційна форма постачальника.Додаток D: Кодекс постачальника
Методика технічної оцінки пропозицій (наведена у цій пропозиції).Форма фінансової пропозиції по лоту (готується учасниками);Загальні умови контракту на Будівельні послуги (наведено у пропозиції та ТЗ).Порядок документального оформлення результатів Будівельних послуг. (визначається договором з підрядником).
Свої пропозиції, а також питання щодо оголошеного тендеру просимо надсилати на електронну адресу: au.gro.evarb%40rednetТендерні пропозиції необхідно надсилати ТІЛЬКИ електронною поштою на адресу до 16.08.2023 до 23:59.
Вимоги до виконавців щодо подання документації:Копія свідоцтва про реєстрацію в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з роком заснування не менше ніж три (3) роки до кінцевого терміну подачі заявки для участі в тендері.Документ(и) про реєстрацію підприємства в податковій службі України.Прийняття умов договору з фондом на Будівельні послуги на умовах Фонду.Прийняття Кодексу постачальників.Прийняття умов оплати Фонду.Подання балансів за 2020 – 2022 рр. з чітким зазначенням обороту компанії за ці роки.


Контактна особа: au.gro.evarb%40kyles Віталій Селик 0677757399

Made with