ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА закупівлю «Послуг перекладача в рамках проекту з Відновлення соціальної інфраструктури в громадах-партнерах Спеціальної Програми Підтримки/ЄС Стійкі регіони в 3 областях України» 04.04.2024

БО БФ «СМІЛИВІ» створено у 2022 році.Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 8 обʼєктів соціальної інфраструктури у Харківській, Миколаївській та одеській областях і оголошує конкурс на консультанта з проєктного менеджменту.

Звертаємось до Консультантів, які прагнуть надавати свої послуги саме нашому Фонду!Якщо ви володієте такими навичками, тоді Вам точно до нас!Обов’язки:
• Письмовий переклад текстів і документів з англійської мови на українську та з української на англійську, із дотриманням оригінального змісту, формату та тону тексту
• Вичитування та редагування англомовних та україномовних текстів і документів, щоб вони були зрозумілими для носіїв мови, граматично та орфографічно правильні.
• Редагування контенту зі збереженням його оригінального формату.
• Перевірка якості і точності перекладу, використовуючи спеціалізовані словники та інструменти.
Вимоги до кандидата:
• Письмова англійська на рівні Upper-Intermediate
• Уважність та грамотність

Умови роботи:
• віддалена робота- часткова зайнятість;
• наявність ФОП 3 групи, не платник ПДВ

Умови співпраці: відповідно до тендерної документації https://drive.google.com/drive/folders/1ll-MIjTPFFjkNf8aEuRudQ6dy_4sDXe3

Контактна особа: Михайло Мандриковський, +380 677913135

Made with