ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА закупівлю «Послуг консультанта з будівництва та інженерії в рамках проєкту з Відновлення соціальної інфраструктури в громадах-партнерах Спеціальної Програми Підтримки/ЄС Стійкі регіони в 3 областях України» 15.04.2024

БО БФ «СМІЛИВІ» створено у 2022 році.Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 8 обʼєктів соціальної інфраструктури у Харківській, Миколаївській та одеській областях і оголошує конкурс на консультанта з проєктного менеджменту.

Звертаємось до Консультантів, які прагнуть надавати свої послуги саме нашому Фонду!Якщо ви володієте такими навичками, тоді Вам точно до нас!
Надання консультаційних послуг з питань будівництва та інженерії;Адміністрування проєктів, розробка технічних рішень та концепцій проєктів будівництва;Розробка архітеткрних проєктів та дизайн-проєктів;Координація робіт між різними проєктними командами та підрядниками;Контроль якості виконання робіт та дотримання термінів;Вибір оптимальних матеріалів та обладнання для проєктів;Забезпечення виконання проєктів згідно з установленими стандартами та нормами безпеки;Проведення аналізу та оцінки технічних ризиків проєктів та розробка планів їх усунення.
Вимоги:Вища будівельна освіта в галузі будівництва та архітектури;Мінімум 2 роки досвіду роботи в будівництві;Глибокі знання будівельних технологій, нормативно-правових актів та стандартів;Високий рівень аналітичних та комунікативних навичок;Вміння працювати в команді та приймати швидкі та обґрунтовані рішення.

Умови співпраці: відповідно до тендерної документації: https://drive.google.com/drive/folders/1_kMje3J319lVq5ivYNULd_I27RYNm5rv
Контактна особа: Мандриковський Михайло 0677913135

Made with