"ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА закупівлю « Послуги експерта з комунікацій в рамках проекту з Відновлення соціальної інфраструктури в громадах-партнерах Спеціальної Програми Підтримки/ЄС Стійкі регіони в 3 областях України » 23.02.2024

БО БФ «СМІЛИВІ» створено у 2022 році.Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 8 обʼєктів соціальної інфраструктури у Харківській, Миколаївській та одеській областях і оголошує конкурс на консультанта з проєктного менеджменту.

Звертаємось до Консультантів, які прагнуть надавати свої послуги саме нашому Фонду!Якщо ви володієте такими навичками, тоді Вам точно до нас!
– Розробка та реалізація комунікаційних стратегій, планів, кампанії та заходів для проєктів фонду.
– Налагодження зв'язків з ключовими медіа, взаємодіяти з редакціями, журналістами, партнерами та лідерами думок.
– Працювати з текстами різного формату, займатися підготовкою матеріалів, адаптувати їх під різні канали та ЦА.
– Взаємодіяти з проєктними командами на всіх етапах підготовки й реалізації проєктів. 
– Розробляти та впроваджувати комунікаційну стратегію, спрямовану на підвищення обізнаності про БФ "Сміливі" і проєкти.
Вимоги:
– 2+ роки релевантного досвіду в комунікаціях із прикладами успішно реалізованих проєктів.
– Розуміння, як працювати з журналістами та лідерами думок, мати свою теплу базу контактів.
 – Вміння взаємодіяти з медіа в різних форматах: пресрелізи, експертні статті, колаборації, спецпроєкти тощо.
– Вміння писати влучні тексти, розставляючи акценти за допомогою слів та структури, для різних цільових аудиторій.
– Вміння працювати з інформацією, вишукуючи влучні інфоприводи для публікацій.
– Наявні управлінські навички, розуміння проджект-менеджменту, стратегічне бачення.


Умови співпраці: відповідно до тендерної документації: https://drive.google.com/drive/folders/1nKRkZxbnf1c8KiwTIp9meUvBUE8GfRX2Увага! Кінцевий термін подання тендерних пропозицій подовжено до 23:59 15.03.2024
Контактна особа: Мандриковський Михайло 0677913135

Made with