"ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА закупівлю «Послуги експерта з цифрових комунікацій та СММ проєкту з Відновлення соціальної інфраструктури в громадах-партнерах Спеціальної Програми Підтримки/ЄС Стійкі регіони в 3 областях України» 23.02.2024

БО БФ «СМІЛИВІ» створено у 2022 році.Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 8 обʼєктів соціальної інфраструктури у Харківській, Миколаївській та одеській областях і оголошує конкурс на консультанта з проєктного менеджменту.

Звертаємось до Консультантів, які прагнуть надавати свої послуги саме нашому Фонду!
Якщо ви володієте такими навичками, тоді Вам точно до нас!


— Розробка стратегії позиціонування фонду у соціальних мережах;

— Створенення контент-плану та втілення його у життя;

— Ведення фонду на різних цифрових платформах;

— Створювати фото- / відеоконтенту, який буде розлітатися мережею;

— Досягнення цілей проєкту так, щоб потім кейси ставили в приклад іншим;

— Аналізу результатів та корегування плану дій;

— Брати участь в інших проєктах фонду.

Вимоги:

— 2+ роки релевантного досвіду в комунікаціях із прикладами успішно реалізованих проєктів;

— Вміння розуміти потреби кожного проєкту та підбирати відповідні інструменти їх покриття;

— Наявні управлінські навички, розуміння проджект-менеджменту.


Умови співпраці: відповідно до тендерної документації: https://drive.google.com/drive/folders/1ur8QlpgDGnL0DNAhcaTjr3yusmtGCskTУвага! Кінцевий термін подання тендерних пропозицій подовжено до 23:59 15.03.2024
Контактна особа: Мандриковський Михайло 0677913135

Made with