"ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА закупівлю « Послуг консультанта з надання правової допомоги в межах реалізації проекту з Відновлення соціальної інфраструктури в громадах-партнерах Спеціальної Програми Підтримки/ЄС Стійкі регіони в 3 областях України» 15.02.2024

БО БФ «СМІЛИВІ» створено у 2022 році.Фонд створено як неприбуткову організацію, однією зі статутних цілей якої є співпраця з територіальними громадами та державою для відновлення майна таких територіальних громад, держави. Фінансування проектів здійснюється за рахунок коштів Фонду, які надаються йому благодійниками та донорами в тому числі – з-за кордону.
Місія Фонду – консолідувати українців у волонтерський рух для спільного відновлення країни, зміцнення взаємодопомоги, а головне – відновлення довіри один до одного. У рамках нашого проєкту “Сміливі Відновлювати” з початку травня 2022 року залучено понад 2000 волонтерів з України, Європи, США, Канади та Австралії. Волонтери допомогли розібрати завали, відремонтувати дахи та вікна у 228 приватних будинках та 153 квартирах у Києві, Харківській та Херсонській областях. Загалом допомогу надано 381 родині (близько 800 постраждалих).З початку війни в Україні знищено чи пошкоджено значну кількість освітніх закладів, які наразі потребують відновлення. 
Наразі Фонд розпочинає проєкт «Відбудова місцевих шкіл для стійкості» з відновлення 8 обʼєктів соціальної інфраструктури у Харківській, Миколаївській та одеській областях і оголошує конкурс на консультанта з проєктного менеджменту.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» в рамках закупівлі послуг Консультанта з надання правової допомоги оголошує конкурс на закупівлю таких послуг:
- робота з громадськими об’єднаннями, громадськими організаціями, включаючи благодійні організації та фонди;
- повний юридичний супровід діяльності Благодійного фонду;
- досвід роботи на фінансових та будівельних ринках України;
- договірна робота;
- претензійна робота;
- представництво інтересів Фонду у судах;
- наявність навиків консультування у сфері права, оподаткування та бухгалтерського обліку;
- робота з органами місцевого самоврядування, органами державного управління.

Вимоги до кандидатів:
● реєстрація фізичною особою-підприємцем з КВЕД 69.10, 69.20 (обов’язково);
● розуміння процесу формування державної політики, законотворчих процесів;
● досвід громадської та/або проектної діяльності;
● розвинені навички письма, комунікації та ведення переговорів;
● стресостійкість та вміння працювати у стислі терміни;
● знання англійської мови не нижче рівня upper-intermediate;
● швидка адаптація до постійних змін у порядку денному;
● проактивність, орієнтованість на результат та висока відповідальність;
● наявність професійних контактів в органах влади, ГО та міжнародних інституціях буде перевагою.

Умови співпраці: відповідно до тендерної документації https://drive.google.com/drive/folders/1vAwpx_8Hc7PitFGoXYDtYwvnjOrw_phfУвага! Кінцевий термін подання тендерних пропозицій подовжено до 23:59 01.03.2024Увага! Кінцевий термін подання тендерних пропозицій подовжено до 23:59 07.03.2024

Контактна особа: Селик Віталій, +380 677757399

Made with