ОГОЛОШЕННЯпро пошук кандидатів на закупівлю логістичних послуг в межах реалізації проекту GIZ: UDU/U-LEAD з Європою, 01.06.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» в рамках закупівлі логістичних послуг знаходиться в терміновому пошуку кандидатів, які готові швидко включитись в роботу, а саме:
- Пошук транспорту та організація доставок в межах України;
- Організація відряджень персоналу та волонтерів: бронювання номерів в готелі, харчування, замовлення квитків на поїзд та узгодження організаційних питань,
- Перевезення персоналу фонду в межах України.
- Адміністрування, проведення та координація заходів в день події.
- Надання в оренду автотранспорту для персоналу організації.
- Складання та надання звітності щодо затрачених коштів.

Термін надання послуги: 2 місяці, але не довше 01.10.2023 року

Критерії відбору:1. – Прийнятна організаційно-правова форма постачальника (фізична-особа підприємець, ТОВ, ПП) з відповідними КВЕД.2. Статус оподаткування- не платник ПДВ.3. Cервісне обслуговування має бути в розмірі 12% від загальної суми замовлення.

Свої пропозиції, а також резюме щодо оголошення на логістичні послуги просимо надсилати на електронну адресу: au.gro.evarb%40vc зазначаючи ваше прізвище і тему листа “пошук кандидатів на надання логістичних послуг” 

Контактна особа: au.gro.evarb%40kyles Віталій Селик 0677757399

Made with