Оголошення про конкурс на закупівлю послуг координатора волонтерської мережі в межах реалізації проєкту GIZ: UDU/U-LEAD з Європою, 13.07.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» реалізує проєкти з відновлення в громадах України постраждалих від російської збройної агресії, шляхом консолідації проактивних українців та закордонних партнерів.
Благодійна організація «Благодійний фонд «Сміливі» в рамках закупівлі послуг Координатора волонтерської мережі оголошує конкурс на закупівлю таких послуг:- розбудова волонтерської мережі;- вибудова та налагодження координації волонтерської мережі;- розв'язання кризових ситуацій;- підготовка необхідних звітів за поточну роботу волонтерського напрямку;- ведення внутрішньої документації у взаємодії з іншими підрозділами структури;
Перелік документів для подачі на участь у конкурсі:1. Повний комплект реєстраційних документів реєстрації фізичної особи-підприємця;- Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань- Довідка про відкриття рахунку2. Резюме;3. Цінова пропозиція.
Термін надання послуги: липень-грудень 2023
Вимоги:- диплом про вищу освіту- досвід роботи у громадському секторі чи на відповідній посаді- волонтерський досвід участі у різних заходах буде перевагою- відмінні комунікативні та організаційні навички- вміння оперативно перемикатись між задачами різної структури- просунуті цифрові навички- навички ділового листування
Умови роботи:1. Робота на умовах проєктної зайнятості (щонайменше 6 місяців з можливістю подальшого продовження);2. Місце роботи: значення не має, консультант має право виконувати роботу за своїм місцезнаходженням;3. Динамічна та цікава робота із великою кількістю зовнішніх контактів;4. Можливість проходження додаткових спеціалізованих тренінгів.
Оплата винагороди координатора: розмір оплати за місяць складає суму, що еквівалентна від 500 до 1500 євро, конктретний розмір узгоджується сторонами у Договорі та залежить від замовлених БО БФ "СМІЛИВІ" послуг та виконаних консультантом завдань. Рекомендується у пропозиції передбачити погодинну оплату роботи координатора з обмеженням місячної суми винагороди до розмірів, що визначено у цьому оголошенні, як максимальну величину місячної оплати послуг незалежно від перевищення обсягу витрачених координатором годин при погодинній оплаті.
Умови договору з консультантом:- Строк дії договору - по 31.12.2023 року з правом дострокового розірвання договору;- Завдання консультанту видає посадова особа БО БФ "СМІЛИВІ";- Результат послуг - документи (проєкти), консультації, представництво інтересів БО БІ "СМІЛИВІ";- Умови оплати - післяплата на підставі Акту;- Можливість електронного документообігу
Кваліфікаційні вимоги:1. Фізична особа-підприємець - (не відповідає критерію) - 0 балів; відповідає критерію - 3 бали;2. Досвід роботи (включаючи досвід з неприбутковими організаціями так/ні) - загальний досвід до 1 року - 1 бал; понад 3 роки - 2 бали; понад 5 років - 3 бали.3. Ціна - найнижча - 3 бали; найвища - 1 бал; середня - 2 бали.
Свої пропозиції, а також питання щодо оголошення конкурсу просимо надсилати на електронну адресу: au.gro.evarb%40vc зазначаючи ваше призвіще і тему листа "Координатор волонтерської мережі" або приносити в офіс за адресою Набережно-Хрещатицька, 27, Пункт незламності для волонтерів "Бурса Хаб".
Контактна особа: au.gro.evarb%40kyles Віталій Селик 0677757399

Made with