Запрошення до Вираження зацікавленостіБудівельні роботи на об'єктах соціальної інфраструктури у Харківській, Одеській та Миколаївській областях в рамках проєкту «Відновлення об'єктів соціальної інфраструктури в громадах-партнерах у 3х областях», що фінансується GIZ на замовлення Уряду Федеративної Республіки Німеччина» від 03.06.2024

Благодійна організація “Благодійний фонд “Сміливі” з травня 2022 року відновлює міста та села, постраждалі від вторгнення російських окупантів.Зокрема, у 2023 році Фонд "Сміливі" в рамках Програми "U-LEAD з Європою" відновив 12 шкіл, пошкоджених внаслідок бойових дій. Ремонтували та відбудовували школи професійні архітектори, будівельні бригади, а також волонтери фонду з професійним досвідом та без нього з підказками будівельників. Також фонд залучав місцеве населення, представників громад. Відбудова проводилася за принципом Build Back Better.Наразі фонд “Сміливі” планує реалізувати проєкт з відновлення 8 об’єктів соціальної інфраструктури у трьох областях України (Харківській, Миколаївській та Одеській) в рамках грантової угоди з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).  Завданням проєкту є покращення стану будівель охорони здоров'я, освіти та адміністративних послуг шляхом проведення реконструкції та модернізації.Початковий стан будівель, що підлягають реконструкції та модернізації, відрізняється один від одного, але загалом заплановані роботи будуть зосереджені на вдосконаленні інтер’єру (внутрішні роботи), а також окремих зовнішніх робіт, таких як, утеплення стін, заміна покриття даху, вікон та дверей тощо. 
Типи запланованих ремонтних/будівельних робіт:● Заміна покриття даху● Поточний ремонт приміщень● Реконструкція приміщень● Утеплення зовнішніх стін● Ремонт вхідних груп● Заміна вікон
Географія присутності проєкту Будівельні майданчики розташовані у трьох областях на території України, зокрема в Харківській, Миколаївській та Одеській. Передбачається, що всі будівлі є комунальною, або державною власністю. 
Терміни реалізації активностейБФ “Сміливі” планує реалізацію будівельних проєктів протягом липня 2024 р. – січня 2025 р..
СтандартиПідрядники повинні реалізувати будівельні роботи відповідно до українського законодавства з урахуванням чинних будівельних норм та вимог. Проєкти, що будуть реалізовані, відносяться до класів наслідків (відповідальності) CC1-CC2, від поточних ремонтних робіт до капітального ремонту та реконструкції.
Тендери та підрядиТендери та договори базуватимуться на європейському стандарті для розрахунку та опису будівельних послуг (Специфікації робіт - Оферті / Bill of Quantity, BoQ). 
Валютою Договору на виконання будівельних робіт є українська гривня. 
Договори будуть укладені між БФ “Сміливі” та будівельними компаніями.
Для участі у Вираженні зацікавленості кваліфіковані компанії повинні подати заповнений Додаток 1 «Інформаційна довідка про підприємство» разом із копіями запитаних у довідці документів, наприклад, копії ліцензій, бухгалтерські звіти тощо.
Критерії для попередньої кваліфікації● Повністю заповнений та надісланий до 23:59 16.06.2024 Додаток 1 «Інформаційна довідка про підприємство» разом із копіями запитаних у довідці документів. ● Річна фінансова звітність за останні три роки (2021 – 2023). Загальний річний оборот повинен становити не менше 3,0 млн грн./на рік за останні три роки для включення до списку кваліфікованих компаній (п.15 Інформаційної довідки) ● Дані щодо персоналу (штатні працівники та залучені за трудовою угодою). В штаті компанії має бути щонайменше 5 осіб для потрапляння до переліку кваліфікованих компаній (пп.16-17 Інформаційної довідки про підприємство)● Підтвердження того, що компанія не знаходиться в санкційних списках ЄС, РНБО (Витяг з державного реєстру санкцій) та ін (п.18 Інформаційної довідки про підприємство)● Інформація про найбільші проєкти у сфері будівництва (обсяг понад 3,0 млн. грн. з ПДВ кожен для потрапляння до переліку кваліфікованих компаній), реалізовані протягом 2021 – 2023 рр., (вказати не менше трьох проєктів) з актуальними контактними даними клієнтів (п. 19 Інформаційної довідки).
Після оцінки наданих документів на відповідність встановленим БФ «Сміливі» критеріям, буде сформовано перелік відповідно кваліфікованих компаній для майбутніх тендерів на будівельні роботи. Компанії, що не відповідають хоча б одному із перелічених вище критеріїв, не будуть зараховані до даного переліку. 
Про результати відбору всі учасники будуть проінформовані за вказаною в контактах електронною поштою. Будь ласка, не надсилайте жодних документів, що не вимагаються (технічну або цінову пропозицію тощо).
Інформація та документи, зазначені вище, повинні бути надіслані у форматі PDF не пізніше 16.06.2024 до 23:59 на електронну адресу: au.gro.evarb%40rednet Тема електронного листа повинна бути чітко зазначена наступним чином: «Вираження зацікавленості - Будівельні роботи у 3х областях»

Made with